info@rellox.cz +420 734 445 094

Developer resortu u Zadaru představil v červenci 2018 zbrusu nové sportovní zázemí, které slouží pro všechny majitele apartmánů a jejich hosty. Od tenisu, přes volejbal až ke golfu, badmintonu a basketbalu – vše ve špičkovém provedení.

Sedm antukových tenisových kurtů nabízí dostatek místa pro intenzivní tréninky a vzrušující zápasy. K dispozici jsou i dvě hřiště na padel tenis, který je populární především v Jižní Americe a ve Španělsku. K dispozici jsou samozřejmě i speciální rakety.

Součástí resortu je víceúčelové sportoviště se 3 mini tenisovými a multisportovními kurty s umělým trávníkem, které nabízí skvělé zázemí pro fotbal, basketbal, volejbal nebo badminton. K dispozici jsou i dva kurty na plážový volejbal.

Tenis

Pro milovníky golfu je připravena tréninková plocha a simulátor pro zlepšování dovedností. Rodiny s dětmi si mohou zahrát minigolf v bezprostřední blízkosti hotelu. 18 různých drah se všemi druhy překážek zajišťuje spoustu zábavy. Golf i minigolf je osvětlen a je tak možné hrát i ve večerních hodinách.

Areál je ideální pro aktivní dovolenou u moře i pro firemní akce.

Golf

Ilustrační foto: Beach volleyball, Andrey Yurlov, Shutterstock, Golf, photoinnovation, Shutterstock, Tenis, g-stockstudio, Shuttestock.