info@rellox.cz +420 734 445 094

Nemovitosti na prodej

Všechny apartmány v tomto projektu byly již prodány. Podívejte se na nové resorty v Chorvatsku, které se nyní nabízí k prodeji.

Dovolujeme si Vám nabídnout možnost koupě luxusního 5* apartmánu do osobního vlastnictví v první linii na chorvatském pobřeží – u vyhlášeného letoviska Zadar, přímo u písečných pláží, s bohatým sportovním vyžitím pro celou rodinu, s výhledem na moře a s možností využít 5* služeb – recepce, spa & wellness, masáže, 5* restaurace, plážový bar, donášková služba, mořské Nautica centrum a mnoho dalšího…

resort-zadar-livingroom-typ-100

187 apartmánů v projektu bylo naplánováno a postaveno podle nejvyšších standardů. Apartmány, které jsou k dispozici ve čtyřech velikostech, se nabízejí plně vybavené a připravené k nastěhování. Elegantní interiéry a nábytek jsou inspirovány moderním italským designem. Nábytek a vybavení zahrnuje vše od osvětlení, přes nádobí a příbory až po moderní koupelny a kuchyně se značkovými spotřebiči.

Ke každému apartmánu náleží velkorysý balkon nebo terasa. Kromě toho mají přízemní apartmány své vlastní zahrady. Dva venkovní bazény a krásně uspořádané zahrady slouží k výhradnímu potěšení rezidentů. Užívejte si slunce a zážitků z dovolené ve své vlastní nemovitosti.

Společnost Rellox zastupuje přímo developera a kupující neplatí realitní provizi!

 

Apartmán typ 50

Plocha 50 m² – včetně terasy nebo balkonu a sklepní komory. Tyto apartmány sestávají ze samostatné ložnice, obývacího pokoje s pohovkou, jídelního koutu s propojenou kuchyní, koupelny s vanou, samostatného WC a šatny. Vzorový půdorys ZDE.

 

Apartmán typ 75

Plocha 75 m² – včetně terasy nebo balkonu a sklepní komory. Tyto apartmány sestávají ze samostatné ložnice s vlastní koupelnou se sprchou, WC a samostatnou šatnou, ložnice pro hosty, obývacího pokoje s pohovkou, jídelního koutu s propojenou kuchyní, druhé koupelny s vanou a WC a z komory. Vzorový půdorys ZDE.

 

Apartmán typ 100

Plocha 100 m² – včetně terasy nebo balkonu a sklepní komory. Tyto apartmány sestávají ze samostatné ložnice s vlastní koupelnou se sprchou, WC a samostatnou šatnou, ložnice pro hosty, obývacího pokoje s pohovkou, jídelního koutu s propojenou kuchyní, druhé koupelny s vanou a odděleným WC a z komory. Vzorový půdorys ZDE.

 

Apartmán typ 135

Plocha 135 m² – včetně terasy nebo balkonu a sklepní komory. Tyto apartmány sestávají ze samostatné ložnice s vlastní koupelnou se sprchou, WC a samostatnou šatnou, dvou ložnic pro hosty, obývacího pokoje s pohovkou, jídelního koutu s propojenou kuchyní, druhé koupelny s vanou a WC a z komory. Vzorový půdorys ZDE.

 

resort-zadar-002