info@rellox.cz +420 734 445 094

Moře, pláže a sport

V žádném jiném resortu na chorvatském pobřeží nenajdete tak unikátní kombinaci jedinečné polohy přímo u moře a pláží a široké nabídky možností aktivní dovolené pro dospělé a děti. Můžete zde strávit celé léto a nebudete se nudit.

Moře

Moře je základ. Resort se nachází v severní Dalmácii u souostroví více než 300 ostrovů a malých ostrůvků. Z resortu se nabízí výhled na otevřené moře a vzdálené ostrovy. Nautica centrum Vám nabídne zázemí pro veškeré mořské a vodní aktivity.

resort-zdr-more-07

Pláže

Z resortu je přímý přístup (přes zelený park) na několik písečných a oblázkových pláží, včetně uzavřených pláží s pozvolným vstupem do moře. Nemusíte tak mít strach o Vaše ratolesti.

resort-zdr-more-06

Sport

Sportovní zázemí resortu je na takové úrovni, že by bohatě vystačilo vrcholovým sportovcům. Můžete zde provozovat kolektivní a individuální sporty – tenis, fotbal, basketbal, házená, plážový volejbal apod. Navíc okolí resortu vybízí k dalším sportům – zejména cyklistické trasy jsou zde velmi populární. A co dál? Kanoistika, rafting, horolezectví, potápění, kiteboarding… a samozřejmě yachting.

A přímo v resortu fitness, wellness, masáže, lázně…

Více informací o aktivitách v resortu a v okolí resortu naleznete ZDE.

resort-zdr-aktiv-05