info@rellox.cz +420 734 445 094

Lokalita

Resort se nachází pouze několik minut jízdy autem od Zadaru – hlavního města severní Dalmácie. Prestižní server European Best Destinations vyhlásil Zadar, na základě celosvětového hlasování čtenářů, nejlepší turistickou destinací pro rok 2016.

V Zadaru se snoubí bohatá historie, kulturní památky, moderní přítomnost, bohaté společenské vyžití a jedinečné prostředí chorvatského pobřeží – v jehož blízkosti se rozprostírá souostroví více než 24 větších ostrovů a téměř 300 menších ostrůvků. Bez pochyb je to ráj pro milovníky yachtingu a mořské plavby. Zadar a jeho okolí okolí vždy představoval jedno z nejoblíbenějších turistických center na pobřeží Jaderského moře.

Velkou výhodou Zadaru a severní Dalmácie je snadná dostupnost. Přímo v Zadaru je velký přístav pro yachty a velké turistické lodě. Pouze 9 km od centra se nachází letiště. Pokud do Zadaru přiletíte, dejte nám vědět předem, zajistíme pro Vás dopravu z letiště přímo do resortu.

Většina návštěvníků nicméně volí příjezd automobilem. Jedná se o jeden z nejsnáze dostupných chorvatských regionů při jízdě autem ze středu Evropy.

Zajímavé informace a odkazy:

89517350_zadar105370936_zadar

zadar-1365138Foto: FreeImages.com/Peter Farkas