info@rellox.cz +420 734 445 094

Aktivity

 Aktivity v resortu

Přímo na místě můžete nejen relaxovat u moře, ochutnávat středomořské speciality a užívat si luxusu 5* služeb. Pro ty z Vás, kteří hledají aktivní vyžití pro dospělé i děti, je přímo v resortu k dispozici sportovní areál se zaměřením na různé druhy sportů:

 • 7 antukových tenisových kurtů
 • 3 multifunkční hřiště (fotbal, basketbal, volejbal, badminton)
 • 2 kurty na padel
 • 2 hřiště na plážový volejbal
 • minigolf
 • golfový trenažér
 • fitness s moderním vybavením s možností využití osobního trenéra
 • centrum vodních sportů a potápěčské centrum (externí provozovatel)
 • půjčovna kol, aut a lodí (externí provozovatel)

V roce 2020 se plánuje otevření nejmodernějšího fitness a 2 sály na různé druhy sportovních aktivit jako jóga, pilates, CrossFit, kruhové tréninky, Tabata, Zumba a další. Po posilování se budete moci osvěžit a nabrat zpět sílu v novém Sports baru s širokou nabídkou nápojů a občerstvení. Součástí bude také terasa s výhledem na hory a moře.

Plánuje se také stavba bowlingových drah, eGaming arena, kino a další.

 

activities-01

Aktivity v blízkosti resortu

Navzdory báječné nabídce sportování, volnočasových aktivit a wellness přímo na místě se může stát, že resort občas opustíte. A budete mít mnoho dobrých cílů v nejbližším okolí! Mimo jiné zde objevíte jednu z nejkrásnějších částí středomořského pobřeží, s historickými městečky, fascinujícím okolím, pěti národními parky a s bohatou nabídkou aktivit pro celou rodinu – od pokročilých až po začátečníky. Místní tým Vám ukáže nejkrásnější místa, která můžete v regionu Zadar navštívit… a má řadu zasvěcených tipů podle Vašich přání!

Yachting

Obtížně přístupné pláže a tyrkysové moře. Užijte si nádhery dalmatského pobřeží na palubě exkluzivní jachty. Svým hostům nabízíme následující služby:

 • Odvoz z resortu (nemusíte sami jezdit do přístavu!).
 • Zkušený kapitán – záruka, že uvidíte nejkrásnější zátoky, skrytá místa a tradiční konoby.

Vaše jachta: Cranchi Zaffiro 36 Charlie Bravo

 • 12 m motorová jachta v dokonalém stavu s velkou plošinou pro koupání.
 • Dvojitá sluneční lehátka na přídi a v kokpitu.
 • Kuchyně, společenská místnost, 2 dvojlůžkové kajuty, koupelna, WC v podpalubí.
 • Venkovní sprcha s teplou a studenou vodou na koupací plošině.
 • Samostatný bar v kokpitu na palubě.
 • Rádio, CD přehrávač včetně venkovních a vnitřních reproduktorů.
 • Klimatizace, topení.
 • Plavby nebo závody – záleží na Vás: 2 motory Volvo Penta 300 PS.

Ceny na léto 2017

Sezóna

A

B

C

D

E

 

13. 3. – 10. 5.
4. 10.  – 1. 11.

10. 5. – 24. 5.
13. 9. – 4. 10.

24. 5. – 14. 6.

14. 6. – 5. 7.
23. 8. – 13.9.

5. 7. – 23.8.

1 den (9 hodin)

8:00 -19:00

€ 500,-

€ 550,-

€ 600,-

€ 700,-

€ 800,-

1/2 dne 9:00 – 13:00

nebo 14:00 – 18:00

€ 300,-

€ 350,-

€ 400,-

€ 500,-

€ 600,-

1 týden

€ 3000,-

€ 3100,-

€ 3200,-

€ 3500,-

€ 4500,-

Všechny ceny jsou uvedené v eurech, splatné v chorvatských kunách ve směnném kurzu platném v den platby. Výlet začíná a končí přímo v resortu.

 • Zahrnuté služby: lůžkoviny, ručníky, uvítací drink
 • Nezahrnuto (platí se zvlášť): Spotřeba paliva, případné poplatky v marinách nebo přístavech a kapitán: 150 EUR
 • Závěrečný úklid – rezervace s přenocováním na palubě – 100 EUR

Možnost individuálního přiobjednání služeb (na vyžádání a podle dostupnosti):

 • Nápoje
 • Chuťovky, snacky

Pozn.: Uvedené ceny nepředstavují závaznou nabídku a mohou se měnit v čase.

Potápění

Potápěči obvykle musí mít potápěčskou licenci. Licenci si můžete zakoupit zhruba za €15 v několika potápěčských střediscích a cestovních kancelářích podél jadranského pobřeží a platí na jeden rok. Povolení k potápění může být vydáno pouze po předložení certifikátu z mezinárodně akreditované potápěčské školy. Vyčerpávající seznam více než 150 potápěčských středisek najdete na webové stránce Chorvatského turistického sdružení (Croatian National Tourist Board). Informace o potápění a kurzech poskytuje také Chorvatská potápěčská federace v Záhřebu. Tel./fax: 00385 (01) 424 063.

V blízkosti resortu je situována populární potápěčská škola Extra Divers Diving School:

Extra Divers Diving School
Majstora Radovana 7
23000 Zadar
Tel.: 00385 (023) 337644
croatia@extra-divers.li

Horolezectví/climbing

Horolezce láká zejména národní park Paklenica, který nabízí nejrůznější možnosti lezení odpovídající všem úrovním pokročilosti. Oblasti pro volné lezení má také několik ostrůvků na dolním toku řeky Cetina. Informace o různých možnostech pěší turistiky a horolezectví poskytuje na své webové stránce Chorvatské turistické sdružení (Croatian Tourist Board).

Národní park Paklenica

Region Paklenica je nejzajímavější horolezeckou oblastí v celém Chorvatsku. To je dáno v první řadě jeho blízkostí k pobřeží Jadranu, spolu s klimatickými podmínkami, které na rozdíl od alpských zemí zaručují během zimních výstupů takřka letní podmínky. Na úpatí hory Aniča Kuk se rozprostírá velká zelená oáza známá jako Aniča Luka. Je zde pramen pitné vody a louka je již desítky let využívána horolezci k táboření. Více informací na www.np-paklenica.hr.

Cyklistika

Na rozdíl od cyklotras v Německu a Rakousku nabízí Chorvatsko také fantastické přejezdy mezi ostrovy! Ty si nejlépe užijete s dalšími přáteli cyklisty! Výlety na kolech s přejezdy z ostrova na ostrov nabízejí různé lodní společnosti.

… a ještě jednou yachting

Plavte se z ostrova na ostrov a objevujte poklady chorvatského Jadranu nebo se prostě nechte unášet větrem. Chorvatsko – ráj námořníků.

Námořní turistika je jedním z nejpřitažlivějších aspektů Chorvatska a Asociace námořní turistiky (Nautical Tourism Association) poskytuje nadšencům do námořní plavby užitečné a nepostradatelné informace. Zhruba 50 marin, z nichž všechny jsou členy Chorvatské asociace marin, má kapacitu více než 13 200 přístavních mol a 4 500 lůžek na suché zemi.

Udruzenje nautickog turizma Hrvatske HGK Zupanijska komora Rijeka
Bulevar oslobodenja 23
51000 Rijeka
hgkri@hgk.hr
www.hgk.hr

Kanoistika a rafting na řece Zrmanja

Rychle se naučíte ovládat sit-on-top kajak a pomalu sjíždět kaňony. Tyto kajaky pro dvě osoby jsou velice stabilní a snadno řiditelné a mají vodotěsný kontejner o objemu 25 litrů na bezpečné uložení Vaší kamery a jiných cenných předmětů. Po hodinové plavbě nenáročnými peřejemi můžete navštívit krásné vodopády Krupa. Další vodopády a peřeje čekají dál na řece Zrmanja. Nejsou zapotřebí žádné předchozí zkušenosti s kanoistikou. Používáme dvoumístné kajaky, na vyžádání se sedačkou pro dítě, které lze snadno a bezpečně ovládat. Dostanete pádlo, záchrannou vestu, helmu a v případě, že bude počasí vlhčí, také nepromokavý oděv a pláštěnku.

Nabízíme:

 • Plavba po peřejích a vodopádech řeky Zrmanja.
 • Koupání v řekách Zrmanja a Krupa.
 • Návštěva národního parku Velebit.

Zrmanja 25

Jeskyně Modrič

Jeskyně Modrič byla objevena v roce 1995 a pro veřejnost otevřena v roce 2004. Jde o neporušený přírodní úkaz 20 minut automobilem od Punta Skala. Vzhledem ke zvláštnímu mikroklimatu mohou jeskyni Modrič navštěvovat pouze menší skupiny doprovázené odbornými průvodci a speleology, kteří návštěvníkům sdělují své zkušenosti a znalosti.

Nabízíme:

 • Objevování světa jeskyní.
 • Návštěvy probíhají v malých skupinách, takže se návštěvníci mohou dostat do těsné blízkosti tohoto nově zpřístupněného přírodního objektu.
 • Teplota je po celý rok přes 17 °C.

Námořní kanoistika

Náš den začínáme lekcemi námořní kanoistiky na kajacích na pláži Novigrad. Voda je zde brakická (směs sladké a slané vody) a je tedy možné pozorovat velice bohatý mořský život. Můžete zde spatřit úhoře a po cestě často narazíte na želvy, ryby a ptáky. Během našeho výletu děláme přestávky, abyste si mohli užít koupání a skoků z jadranských skal. Používáme dvoumístné kajaky, na vyžádání se sedačkou pro dítě, které lze snadno a bezpečně ovládat. Dostanete pádlo, záchrannou vestu, helmu a v případě, že bude počasí vlhčí, také nepromokavý oděv a pláštěnku.

Nabízíme:

 • Plavba z moře do řeky Zrmanja.
 • Návštěva města Novigrad.
 • Koupání v Jaderském moři a v řece Zrmanja.

Škola kiteboardingu

Užijte si dobrodružství plného větru a vody. Kitesurfing kombinuje lehkost, stav beztíže, akci a soutěživého ducha se zábavou. Nin nabízí vhodná řešení a programy, od uvedení do one-shot kitesurfingu až po školu Kite-Surfmania pro pokročilé. Lekce probíhají v písčitých lagunách obklopujících Nin. Jedná se o jednu z nejlepších příležitostí ke kiteboardingu v Chorvatsku! Všechny kurzy pořádá VDWS – člen Mezinárodní organizace kitesurfingu (International Kitesurfing Organization). Můžete tedy také získat kitesurfingovou licenci. Po skončení kurzu dostanete mezinárodní kitesurfingovou licenci.

Volnočasové aktivity

Od pohodlných procházek Zadarem po nádherný výlet na ostrovy Kornati: Dalmácie je domovem mnoha historických měst, přírodních krás a fascinujících míst, která můžete navštívit.

Prohlídka turistických měst:

Zadar: Centrum města Zadar a 3000 let jeho pulzující historie

Kamkoli se hnete a kdekoli se postavíte, byly před Vámi již miliony lidí: Ilyrové, Římané, Byzantinci, Benátčané, Napoleon, Habsburkové… Městské zdi, římské fórum, katedrála sv. Anastázie, kostel sv. Donáta (jeden z nejstarších kostelů v Chorvatsku), historické budovy, paláce a tržiště.

Nin: Půldenní výlet – bývalé chorvatské královské město

Nin byl jedním z nejvýznamnějších kulturních center raného chorvatského státu. Město je domovem unikátních monumentů rané chorvatské architektury datovaných do 8. a 9. století. Pozveme Vás na ochutnávku na farmu, která mimo jiné vyrábí sýr, chléb a víno.

Split a Trogir: Celodenní výlet – dvě starobylá města

Pokud máte rádi umění, originální architekturu a malebné staré uličky, zalíbí se Vám bohaté, rozmanité kulturní a historické dědictví, které nabízejí města Trogir a Split. Jedinečné historické centrum Trogiru a 1700 let historie Splitu, včetně Diokleciánova paláce, nabízejí dostatek možností k objevování.

yachting_71808861