info@rellox.cz +420 734 445 094

A ještě něco navíc

Důvodů proč – obecně – investovat do koupě nemovitosti v zahraničí je samozřejmě více. Většina investorů realizuje koupi zahraniční nemovitosti z důvodu, že mají určitý vztah k místu (země, region), kde se nemovitost nalézá, a zároveň mají zájem výhodně investovat.

Někteří investoři nicméně nemají vazbu na místo tak výraznou a naopak by ocenili, pokud by mohli místo své (rodinné) rekreace pravidelně měnit. Toto již není problém díky výměnnému programu turistických pobytů, který zahrnuje více než 200 luxusních resortů po celém světě a který vzniknul pod patronací Wyndham Worldwide.

Pokud koupíte apartmán v tomto exkluzivním 5* chorvatském resortu, získáte možnost vyměnit Váš pobyt v chorvatském resortu za pobyt v jiném obdobném exkluzivním resortu – v Karibiku, v Americe nebo v Alpách. Každý rok (i několikrát ročně) tak můžete trávit dovolenou na jiném místě.

Pevně věříme, že se Vám v našem chorvatském resortu bude líbit, ale proč možnosti výměnného programu nevyužít?!

Pozor, nejedná se o time-share! Vaše chorvatská nemovitost je ve Vašem osobním vlastnictví a můžete ji kdykoliv prodat za tržní cenu.

Více informací o možnostech a podmínkách výměnného programu Vám rádi poskytneme.

res-zdr-il-kar-01