info@rellox.cz +420 733 532 291

O projektu

Hledáte to nejlepší místo pro aktivní rekreaci pro Vás a Vaši rodinu? Zamýšlíte výhodně investovat do rostoucího realitního a turistického trhu, užívat si jedinečnou dovolenou u moře a zároveň výhodně pronajímat Vaši nemovitost prostřednictvím renomovaného evropského hotelového operátora – s garantovaným ročním výnosem z pronájmu až 5,5 %? Vítejte v 5* resortu v první linii u pobřeží Jadranského moře!

resort-zadar-015

Inovativní architektura, luxusní interiéry a jedinečná lokalita: s konceptem služeb PREMIUM LIVING investujete nejen do vysoce kvalitní rekreační nemovitosti, ale také do nového, vzrušujícího životního stylu. Jako majitel prázdninového apartmánu můžete využívat výhod infrastruktury prvotřídního resortu a služeb hotelového provozovatele světové kvality. Zažijete luxus špičkových spa & wellness služeb a vynikajících restaurací, které máte na dosah ruky. Dovolená snů ve Vašem vlastním domě může začít!

Apartmány jsou pečlivě a velkoryse navržené nejlepšími architekty z různých zemí a jsou k dispozici ve čtyřech velikostech, s výhledem na moře a ideálními klimatickými a povětrnostními podmínkami. Nanejvýš atraktivní je rovněž bezprostřední okolí. To zahrnuje nádherný poloostrov s idylickými zahradami, dvěma exkluzivními hotely, s nejrůznějšími restauracemi, malým nákupním centrem a sportovišti na basketbal, plážový volejbal a fotbal, spolu s vlastním střediskem vodních sportů nabízejícím možnosti zapůjčení vybavení a výukových kurzů.

  • Resort se rozkládá na ploše téměř 30 hektarů, která je udržována jako zelený park, v první linii u moře a pláží.
  • 187 apartmánů ve 4 velikostech: 50/75/100/135 m².
  • Veliké terasy a balkony.
  • Široká nabídka vysoce kvalitního, moderního vybavení.
  • Ohromující panoramatický výhled na moře a úžasný západ slunce.
  • 2 venkovní bazény a udržované zahrady.
  • Exkluzivní atmosféra.
  • Služby PREMIUM LIVING pro majitele apartmánů.
  • NOVINKA: Tento exkluzivní 5* resort na chorvatském pobřeží byl zařazen do celosvětové databáze Registry Collection. Pokud nechcete trávit Vaši dovolenou pouze v Chorvatsku, můžete si vybrat z nabídky exkluzivních resortů v Alpách, v Karibiku, Tichomoří nebo v Americe a strávit zde nezapomenutelnou rekreaci. Více informací o tomto jedinečném výměnném programu naleznete ZDE.

Tento chorvatský resort získal podruhé v řadě renomovanou cenu World Travel Award v kategorii „Nejlepší chorvatské apartmány se službami“. Rozhodujícím faktorem byla vysoká kvalita nemovitostí a služeb, včetně jedinečného konceptu PREMIUM LIVING, a hledisko trvalé udržitelnosti v „zeleném resortu“.

resort-zadar-evening-2